Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZAK A.Ş. 1983 yılında Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup, kaliteli servisi ve tecrübeli çalışanları ile Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markalarına elektronik imalat servis hizmeti vermektedir. Elektronik üretimin tüm gereksinimlerini karşılayacak elektronik altyapı ile donatılmış olan firmamızda, CKD, SKD ve mamül olarak elektronik ürünler üretilmektedir. Uzmanlık alanlarımızdan bazıları, LCD & LED Televizyonlar, Uydu Alıcıları, Yazar Kasalar, Televizyon ana kartları, Cep telefonları , Haberleşme sistemleri kartları, çeşitli modüller, vb. sayılabilir.

 

ÖZAK, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla saygın müşterileri için her türlü elektronik kartın ve bitmiş ürünün imalat ve sevkini gerçekleştirmektedir. ÖZAK olarak en güçlü özelliklerimizden biri yüksek kaliteli üretim standardımız ve yüksek düzeydeki teknik bilgimizdir. Önde gelen saygın müşteriler ile çalışıyor olmak bizim için gurur kaynağıdır.

ÖZAK Elektronik

Yüksek teknolojisi, yüksek kapasitesi, tam donanımlı üretim hatları ve yıllardır sahip olduğu tecrübesi ile elektronik kart üretiminde Türkiye’nin en başarılı firmalarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede karşılamak, beklentileri aşmak ve daha yüksek düzeyde memnuniyet sağlamak için üretim hatlarını modern makinelerle donatmıştır.

 

Yılların üretim tecrübesine sahip olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak, müşterilerimizin faaliyetlerine değer katmanın gayreti içindeyiz.

"Yüksek Güven, Yüksek Teknoloji"